تماشا کنيد: انفجار گوشي آيفون در يک فروشگاه تعميرات موبايل

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیلانفجار گوشي آيفون (Apple iPhone) در يک فروشگاه تعميرات موبايل سبب شعله‌ ور شدن آتش در اين مکان شد. آتش گرفتن و انفجار آيفون در حالي رخ داده که مدت‌ ها از زمان آتش گرفتن آخرين گوشي اپل مي‌ گذرد.


انفجار گوشي آيفون (Apple iPhone) سبب شد مرتبه‌ اي ديگر زنگ خطر براي کاربراني که از گوشي هاي اپل داراي باتري معيوب استفاده مي‌ کنند به صدا در آورده شود. طبق ويديويي که به تازگي منتشر شده است، منفجر شدن يک دستگاه آيفون که مدل آن هنوز به صورت دقيق مشخص نيست، سبب بروز آتش‌ سوزي درون يک فروشگاه تعميران موبايل واقع در لاس‌ وگاس آمريکا شد.


علت اصلي انفجار گوشي آيفون (Apple iPhone)


از قرار معلوم گوشي منفجر شده داراي باتري معيوب و نمايشگر شکسته شده بوده است. يکي از اصلي‌ ترين دلايلي که در ابتدا سبب باد کردن باتري و سپس انفجار آن شد، افزايش شديد دماي هوا در لاس‌‌ وگاس محسوب مي‌ شود. پس شايد بتوان نتيجه گرفت گوشي پيش از اين که باتري آن ورم کند، براي مدتي زير نور مستقيم خورشيد قرار داشته است.
 


 


ويديوي انفجار گوشي آيفون (Apple iPhone) که با نزديک شدن به گرم‌ ترين فصل سال جنجالي شده است، براي کاربران ساکن در نقاط گرم کره زمين نکات مهمي دارد. آن‌ ها مي‌ بايست از قرار دادن گوشي زير نور مستقيم آفتاب خودداري کرده و به خاطر افزايش دما، حين شارژ شدن دستگاه به آن اجازه ندهند بيش از اندازه به برق متصل بماند.


انفجار، بدترين حالتي است که مي‌ تواند بعد از قرارگيري گوشي زير نور مستقيم آفتاب رخ بدهد. در شرايط عادي، به باتري آسيب وارد شده و به همين دليل علاوه بر کاهش ظرفيت و توان نگهداري انرژي توسط آن، تعداد چرخه‌ هاي مفيد باتري نيز کاهش پيدا مي‌ کند. به عبارت ديگر عمر مفيد باتري کم شده و در همان مدت کم نيز عملکرد ضعيفي خواهد داشت.


مشکلات گرما ديدن باتري فقط به همين موارد ختم نمي‌ شود. ويديوي انفجار گوشي آيفون (Apple iPhone) يکي ديگر از آسيب‌ ها را به ما يادآوري مي‌ کند که ترک برداشتن نمايشگر است. همانطور که گفتيم، افزايش دما سبب باد کردن باتري مي‌ شود که نتيجه آن فشار وارد شدن به نمايشگر و آسيب رساندن به آن خواهد بود.


نبايد فراموش کنيد باتري، يکي از حساس‌ ترين قسمت‌ هاي گوشي هاي هوشمند است که متاسفانه زودتر از بقيه قسمت‌ ها و سخت افزارها نيز از رده خارج مي‌ شود و مجبور به تعويض آن هستيد. اگر به خاطر اتمام عمر مفيد و يا ورم کردن باتري به خاطر گرما ديدن، مجبور به تعويض آن شديد، با مراجعه به نمايندگي‌ هاي مجاز و تعميرکاران شناخته شده، از قرارگيري يک پک باتري اصلي به جاي پک قبلي مطمئن شويد. استفاده از باتري‌ هاي غير اورجينال‌ دردسرهاي فراواني دارد که يکي از آن‌ ها انفجار است!


 براي ديدن بيشتر به سايت منبع مراجعه کنيد


 


 


 


 


منبع : صائين کالا نيوزتلگرام


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل