نتايج آزمون عمر باتري ال جي جي 7 تينکيو منتشر شد

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیلنتايج آزمون عمر باتري ال جي جي 7 تينکيو (LG G7 ThinQ) و مقايسه آن با رقبا منتشر شد. همچنين در ادامه مي‌ توانيد بدانيد که شارژ 0 تا 100 درصد پرچمدار سال 2018 ال جي (LG) چقدر طول مي‌ کشد.


ال جي جي 7 تينکيو (LG G7 ThinQ) يکي جديدترين و قدرتمندترين گوشي هاي ساخت ال جي (LG) است. در حالي که ما تا به امروز به بررسي المان‌ هاي مختلف اين گوشي اندرويدي پرداخته‌ ايم، اما يکي از مهم‌ ترين بخش‌ هاي آن که در موردش زياد صحبت نشده است، عمر باتري ال جي جي 7 تينکيو (LG G7 ThinQ) است که در اين مقاله به آن خواهيم پرداخت.


ال جي جي 7 تينکيو (LG G7 ThinQ) از يک باتري 3000 ميلي‌ آمپر ساعتي برخوردار است که کمي کوچکتر از باتري گوشي هاي پرچمدار امروزي است، پس ال جي (LG) بايد بهينه سازي شگفت انگيزي را بر روي آن انجام دهد تا عمر باتري گوشي جديدش به حد مطلوبي برسد. در نظر داشته باشيد که ال جي از تکنولوژي نمايشگر متفاوتي نسبت به اکثر گوشي سازها استفاده مي کند: غول کره‌ اي از يک ساب پيکسل سفيد اضافي به علاوه پيکسل‌ هاي رنگي استاندارد قرمز، سبز و آبي استفاده کرده است که علاوه بر ارائه روشنايي بيشتر، به مصرف کمتر باتري نيز کمک مي‌ کند.


ال جي جي 7 (LG G7)


براي درک بيشتر همه‌ ي اين‌ ها، ما آزمايش‌ هايي را بر روي عمر باتري ال جي جي 7 تينکيو (LG G7 ThinQ) انجام داده‌ ايم که نتايج آن را مي‌ توانيد در جدول زير مشاهده کنيد. پرچمدار جديد ال جي (LG) موفق شده در آزمايش‌ هاي عمر باتريPhonearena با يک بار شارژ 7 ساعت و 20 دقيقه دوام بياورد که زير متوسط پرچمداران سال 2018 است. هرچند اين تفاوت چشمگير نيست، اما به هر ترتيب زير متوسط آن‌ ها قرار مي‌ گيرد. شما مي‌ توانيد در زير عمر باتري ال جي جي 7 تينکيو (LG G7 ThinQ) در کنار ساير گوشي هاي پرچمدار بازار مشاهده کنيد.نتايج آزمون عمر باتري ال جي جي 7تينکيو (LG G7 ThinQ)


ال جي جي 7 (LG G7)


يکي ديگر از وجه‌ هاي مهم تجربه‌ ي باتري، مدت زماني است که يک گوشي نيازمند آن است تا شارژ شود. خوشبختانه پرچمدار سال 2018 ال جي (LG) از تکنولوژي شارژ سريع پشتيباني مي‌ کند و يک شارژر ديواري پرسرعت نيز در داخل جعبه‌ ي آن قرار دارد. در آزمايش‌ هاي ما، براي آنکه شارژ اين گوشي از 0 به 100 درصد برسد نيازمند 1 ساعت و 42 دقيقه شارژ‌ شدن است. اين باعث شده است تا در حالي که از نظر عمر باتري جي 7 تينکيو (LG G7 ThinQ) در ميانه‌ ي جدول قرار گيرد، اما زمينه‌ ي سرعت شارژ جزو سريع‌ ترين گزينه‌ هاي موجود باشد.


ال جي جي 7 (LG G7)


لازم به ذکر است که ال جي جي 7 تينکيو (LG G7 ThinQ) همچنين از شارژ بيسيم با استفاده از استاندارد Qi پشتيباني مي‌ کند،‌ بنابراين شما مي‌ توانيد از شارژرهاي مختلفي براي شارژ گوشي خود استفاده کنيد. البته پد شارژ بيسيم داخل جعبه‌ ي گوشي نيست و درست همانند ديگر گوشي هاي بازار بايد آن را جداگانه خريداري کنيد.


 براي ديدن بيشتر به سايت منبع مراجعه کنيد


 


 


 


 


منبع : صائين کالا نيوزتلگرام


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها